هیرمانا
یکشنبه , مارس 21 2021
خانه / خرما زاهدی / فروش بهترین خرما زاهدی صادراتی قیروکارزین

فروش بهترین خرما زاهدی صادراتی قیروکارزین

خرمای زاهدی قیروکارزین از مرغوب ترین خرماهای صادراتی کشور است که با بهترین کیفیت به فروش کشور های همسایه و اروپایی می رسد.
خرما به سبب دارا بودن کالری بالا و خواص منحصربفرد دارویی و درمانی، توانسته از ارزش والایی در سبد خرید خانواده ها برخوردار باشد.
این موضوع سبب شده تا امروزه شاهد بازار داغ خرید و فروش و صادرات انواع و ارقام مختلف خرما در کشورمان باشیم.
ارقام گوناگون خرما در استان ها و مناطق جنوبی کشور ما، برداشت شده و با توجه به نوع تجاری و بازار پسندی که داشته، حتی به بازارهای خارجی هم صادرات می گردند.
یکی از خرماهای باکیفیت و پرخاصیت، خرمای زاهدی است که امروزه حتی در قیروکارزین استان فارس هم برداشت شده و مورد خرید و فروش قرار می گیرد.
آیا می دانید که چگونه امکان آن وجود داشته تا بهترین خرما زاهدی صادراتی قیروکارزین را ذر بازارهای پر از تبلیغات و واسطه گری امروزی خریداری نمود؟
قیمت خرما زاهدی در بازارهای فروش عمده خرما، چه نرخی دارد؟
در ادامه ضمن آشنایی با خرمای زاهدی، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را برای مشتریان خود رقم خواهیم زد.

خرمای زاهدی قیروکارزین

آشنایی با خرمای زاهدی قیروکارزین

قیروکارزین در کجاست؟
دلیل معروف بودن خرما های این منطقه در چیست؟
قیروکارزین از شهرستان های استان فارس است که به دلیل آب و هوای خشکی که دارد تبدیل به یکی از قطب های پرورش و تولید خرمای مطلوب شده است.
خرمای زاهدی از خرما های صادراتی به کشور های همسایه و اروپایی است و ظاهر آن طلایی رنگ و بیضی شکل است که به دلیل بافت نرم و طعم معتدلی که در شیرینی دارد مقاضیان زیادی را در داخل و خارج کشور دارد.
خرمای زاهدی پوست ضخیم و نیمه خشکی را دارد که دارای فیبر بالایی است و احساس تشنگی زیادی را در فرد ایجاد می کند و مزیتی که خیلی ها از آن ناغافل هستند این است که کرم معده را از بین می برد و دهان را بسیار خوش بو می کند و به هضم غذا کمک می کند.
از خرمای زاهدی یا قصب با نام خرمای خشک هم یاد می شود و به دلیل ماندگاری بالایی که دارد نیاز به جای سرد برایش نیست و مورد توجه تجار و بازرگانان زیادی شده است.

تولید و پرورش خرمای زاهدی در شهرستان های فارس، هرمزگان، بوشهر انجام می شود که فصل برداشت آن در اواسط مرداد تا اواخر پاییز است.
گاهی خرید و فروش این خرما ها حتی قبل از برداشت خرما انجام می شود که بیشتر بازرگانان خرما های مرغوب را پیش خرید می کنند.

انواع خرما زاهدی تراریخته

معنای تراریخته چیست؟
آیا خرما های تراریخته برای محیط زیست مشکل ایجاد می کنند؟
خزما ها به صورت ارگانیک و غیر ارگانیک پرورش داده می شوند که همین محصولات غیر ارگانیک، تراریخته محسوب می شوند.
حالا معنی واژه تراریخته بیش تر در این است که تغییراتی که با دستگاه های ژنتیکی بر روی محصولات ایجاد می کنند و از حالت عادی خارج می شوند.
محصولات تراریخته بر خلاف تصورات ذهنی به سم کشاورزی نیازی ندارند به طوری که به یک یا چند نوع آفت مقاوم بوده و در این حالت است که محصولات تراریخته نیاز کمتری به سم دارد با این که میانگین سم مصرفی در کشاورزی در دنیای امروز تقریبا بالا است.
استفاده از محصولات تراریخته دارای یک سری فواید و زیان هاست:

فواید استفاده از محصولات تراریخته:

کاشتن گیاهانی که به بیماری ها و حشرات و … مقاومت زیادی دارند.

دستگاه ژنتیکی که این گیاهان دارند باعث شده که در شرایط نامساعد مانند خشکسالی و … هم پرورش داشته باشند.

دستگاه ژنتیکی این گیاهان کمک می کند که مواد آلرژی زا را در مواد غذایی و گیاهان به حداقل برساند.

مضرات استفاده از محصولات تراریخته:

طرفداران سم هایی که برای محصولات تراریخته استفاده میشود معتقد هستند که این سموم به تدریج در خاک تجزیه می شوند و به کربن دی اکسید و فسفر تبدیل میشود اما مخالفان آن اعتقادشان بر این است که باعث آلودگی آب و خاک می شود.

خرمای زاهدی قیروکارزین

بهترین خرما زاهدی صادراتی کجا عرضه می شود؟

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی هدف این را دارد که با دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی را معرفی و به فروش برسانند.
خریداران و صادر کنندگان محصولات کشاورزی با ارتباط مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان سعی بر خرید محصول مرغوب را دارند.
برای خرید خرما های صادراتی، بازرگانان می توانند از فروشندگانی که در بازار محصولات کشاورزی هستند استعلام قیمت گرفته تا بتوانند محصولی به صرفه و با قیمتی مطلوب را تهیه کنند.

خرمای زاهدی قیروکارزین

نمایندگی فروش مستقیم خرمای زاهدی درجه یک

فروش خرمای زاهدی به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالایی که دارد در مراکز و نمایندگی های فروش به صورت عمده به شهرستان ها و کشورهای دیگر انجام شده و حتی صادر می شود.
خرما یکی از محصولات طبیعی کشور عزیزمان ایران است که با فروش فراوان و انبوهی علاوه بر تامین خرمای داخلی کشور، مصرف کشور های خارجی را هم مانند کشور های اروپایی و … بر عهده دارد.
خرمای زاهدی از نمونه های تجاری موفق کشور است که طرفداران زیادی را در کشور های اروپایی و پاکستانی دارد.
به دلیل فروش اینترنتی خرما که تاثیر زیادی بر روی قیمت بازار خرما دارد یعنی به طوری که میتوان خرمایی ناب و مرغوب را به قیمت بسیار پایین تر از بازار محصولات کشاورزی تهیه کرد.
دلیل پایین بودن قیمت خرما را میدانید؟
در فروش اینترنتی به دلیل حذف واسطه ها و دلالان بازار و محصولات کشاورزی، میتوان خیلی راحت و آسان با تولید کنندگان و فروشندگان ارتباط مستقیم بر قرار کرد.
دلیل ایجاد نمایندگی های فروش در سراسر ایران چیست؟
چرا بهتر است خرمای زاهدی قیروکازین را از نمایندگی های فروش خرید کرد؟
چون در سراسر ایران در همه ی فصل های سال نمی توان خرمای زاهدی و مطلوب را تهیه کرد برای همین علاوه بر خرما محصولات دیگر هم نمایندگی فروش خود را در شهر های مختلف ایران برپاکرده اند.

دلیل دیگر هم در این است که اکثر مناطقی که خرمای سالیانه ی کشور را تهیه می کنند بیشتر از هزاران تن خرما را وارد بازار محصولات کشاورزی می کنند پس نمی توان به راحتی خرما را در شهر های مختلف کشور در هر زمان از سال تهیه کرد و این وظیفه ی همین نمایندگی های فروش در کشور است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما زاهدی

آخرین قیمت خرما زاهدی خشک صادراتی

قیمت خرما زاهدی را بر اساس کیفیت آن مشخص می کنند. برای خرید و فروش …