هیرمانا
دوشنبه , سپتامبر 21 2020
خانه / خرما مضافتی دونم / صادرات خرمای مضافتی دونم اعلا بم

صادرات خرمای مضافتی دونم اعلا بم

صادرات خرمای مضافتی دونم اعلا بم به کشورهای زیادی انجام می شود. تعرفه هایی که هر ساله میزان صادرات خرما را مشخص می کند، توسط دولت با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار تعیین می گردد.
خرما یکی از خوراکی های پرطرفدار در میان پیر و جوان بوده که شرایط آب و هوایی، موقعیت های جغرافیایی و مواردی از این قبیل، سبب به وجود آمدن گونه های مختلفی از خرما شده است.
خرمای مضافتی که یکی از پرفروش ترین خرماهای ایرانی بوده، اغلب در بم تولید شده و صادرات آن به کشورهای دور و نزدیک انجام می شود. در این تاپیک تصمیم گرفته ایم که خرمای مضافتی دونم اعلا بم را به بهترین شکل به شما عزیزانی که قصد خرید عمده آن را دارید، معرفی نماییم.

خرمای مضافتی دونم اعلا بم

همانطور که مستحضر هستید، تنوع در گونه های خرما زیاد به چشم می خورد. خرماها هر یک دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی هستند که این ویژگی و خصوصیات، رونق بازار فروش آن را تعیین می نماید.
خرمای مضافتی، یکی از شناخته شده ترین گونه های خرما در میان ایرانیان می باشد که رونق بازار فروش آن همیشگی بوده و فروش آن مانند گونه های مختلف خرما به زمان های خاصی نظیر رمضان و … محدود نمی شود.

خرمای مضافتی را می توان خرمای بومی استان کرمان دانست. اما بد نیست بدانید که خرمای مضافتی برداشتی در تمامی نقاط کرمان دارای یک سطح کیفیت نیست و شامل درجه بندی کیفی مختلفی می شود.

صادرات خرمای مضافتی دونم

بهترین نوع این خرما، خرمای مضافتی دونم اعلا بم می باشد که:

 • طعم فوق العاده ای دارد.
 • خرمای بسیار گوشتی و خوشمزه ای است.
 • پوست این خرما قهوه ای مایل به سیاه بوده و چرمی مانند است.
 • گوشت و پوست این خرما به راحتی از هم جدا می شود.
 • رطوبت موجود در این خرما به اندازه ای است که آن را در زمره خرماهای مرطوبت قرار داده است.
 • قند موجود در این خرما نسبتاً زیاد است.
 • نسبت به گوشتی که خرمای مضافتی دارد، هسته آن بسیار کوچک است.
 • از نظر سایز، خرمای به نسبت درشتی می باشد.
 • از نظر ظاهری، خرمای بیضی مانند و کشیده ای است.

صادرات خرمای مضافتی دونم به بازار داخلی و خارجی

وقتی در بازه زمانی مشخص، برداشت خرمای مضافتی دونم به پایان می رسد، این خرما برای آماده سازی جهت عرضه به بازار داخلی و خارجی، روانه کارخانه و کارگاه های تولیدی می شود.
این خرما از نظر کیفیت و سایز سورت بندی می شود و زمانیکه آلودگی و ضایعات آن زدوده شد، به بخش بسته بندی انتقال پیدا می کند.
از آنجایی که بخش عظیمی از خرمای مضافتی برداشت هر ساله ایران برای صادرات به کشورهای مختلف آماده می شود، بسته بندی ها باید به گونه ای انتخاب شود که مطابق با استانداردهای جهانی باشد.
خرماها در بسته بندی با وزن های گوناگون قرار گرفته و می توان آن ها را به سه دسته کلی تقسیم بندی نمود:

 1. آن بسته بندی های کوچک مصرفی خانوار که روانه مراکز عرضه از قبیل سوپرمارکت ها، هایپرها و … می شوند.
 2. بسته بندی های بزرگ تر که در اختیار شرکت های صادر کننده خرما قرار می گیرند.
 3. بسته بندی های با وزن های 10 کیلو به بالا که جهت توزیع در بازار داخلی ایران در نظر گرفته می شوند.

صادرات خرما مضافتی دونم ایران به کشورهای متعددی صورت می گیرد. البته این کشورها خود هر سال خواهان تناژ بالایی از این خرما می باشند. مقدار خرمایی که شرکت های صادر کننده مجاز هستند هر ساله در بازار کشورهای خارجی توزیع کنند در قالب تعرفه توسط دولت اعلام می شود.
این تعرفه تحت تاثیر عوامل زیر است:

 • مقدار تولید که خود از شرایط آب و هوایی، میزان بارندگی و … تاثیر می پذیرد.
 • میزان نیاز و تقاضای بازار داخلی که با مقدار تولید بی ارتباط نیست.

صادرات خرمای مضافتی دونم

شرایط ویژه فروش عمده خرمای مضافتی

فروش عمده خرمای مضافتی با قیمت های استثنایی آغاز شده است. خریداران می توانند با آگاهی از شرایط فروش عمده و تطبیق دادن شرایط با اولویت های خود، خرید را آسان تر از همیشه و با هزینه کمتری انجام دهند.
خیلی از مراکز فروش و عرضه خرما، فروش غیر نقدی را برای مشتریانی که تناژ بالای خرمای مضافتی را خریدار هستند، میسر ساخته است. پس از این فرصت نهایت استفاده را برده و خرید خرمای مضافتی را انجام دهید.
یکی از چیزهایی که ممکن است ذهن خریداران خرمای مضافتی را به خود درگیر کرده باشد، راهکارهایی است که برای خرید خرما وجود دارد. این راهکارها عبارتند از:

 • نخلستان های خرما مضافتی در استان کرمان و در شهرستان بم
 • کارخانه های آماده سازی و بسته بندی خرما در استان کرمان
 • نمایندگان فروش خرما مضافتی فله و بسته بندی در شهرهای مختلف ایران
 • سایت های عرضه اینترنتی خرما در فضای مجازی

اگر بخواهیم ساده ترین روش از میان این چهار روش را جهت خرید خرما پیشنهاد کنیم، از سایت های اینترنتی و فروشگاه های مجازی نام خواهیم برد. چون خرید از این سایت ها در زمان کم و با هزینه کم امکان پذیر می باشد.

صادرات خرمای مضافتی دونم

بهترین قیمت عمده خرما مضافتی در بازار ایران

خرما مضافتی در بازار ایران، با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. شاید با خود بپرسید چرا؟
در پاسخ باید گفت که چون خرما مضافتی در بخش های مختلف کرمان کشت، داشت و برداشت می شود و از طرفی شرایط تولید در هر یک از این مناطق متفاوت است، طبیعی ست که سطح کیفیت خرمای مضافتی برداشتی با یکدیگر فرق داشته باشد.
از آنجایی که میزان کیفیت، تاثیر چشم گیری بر قیمت فروش خرما در بازار دارد، هر چه خرما از کیفیت بهتری برخوردار باشد، قیمت فروش آن بالاتر بوده و بالعکس.

بهترین قیمت عمده خرما مضافتی در بازار ایران را حال می توانید از مشاورین فروش ما بخواهید. راه های ارتباطی با مشاورین فروش در اختیار شما خریداران عزیز قرار گرفته تا در صورت نیاز بتوانید بدون دردسر، اطلاعات مورد نیازتان را بدست آورید.
این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد:

 1. لیست قیمت
 2. درجه کیفی خرما
 3. مشخصات خرما
 4. وزن بسته بندی های آن
 5. تعرفه های صادرات
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نرجس فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09171347651
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com