هیرمانا
دوشنبه , سپتامبر 21 2020
خانه / خرما کلوته / خرید خرما کلوته (کلیته) درجه یک عنبرآباد

خرید خرما کلوته (کلیته) درجه یک عنبرآباد

خرید خرما کلوته درجه یک عنبرآباد با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی استثنایی و بالا از سایت های فروش آنلاین خرما امکان پذیر می باشد.
خرماها انواع و اقسام گوناگونی دارند و هرکدام دارای خواص متفاوتی می باشند.
طرفداران خرماها بسیار زیاد است و هرکدام بنا بر ویژگی های خرما و خواصی که دارا هستند به استفاده از آن ها روی می آورند.
هر خرمایی به فردی سازگار است و می سازد و امکان دارد همان خرما به فردی دیگر نسازد و برای او جالب نباشد.
خرماها در شرایط آب و هوایی مناسب و گرم در جنوب کشور مورد پرورش قرار می گیرند و از آن جا به تمامی مناطق دیگر ارسال می گردند.

مرغوب ترین خرمای کلوته مربوط می شود به استان کرمان و شهرستان عنبرآباد و جیرفت که این خرما از نظر کیفیت و مقدار تولید و فروش آن در جهان بسیار معروف می باشد.

خرید خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته یا کلیته چیست؟

همان طور که متوجه شدید خرمای کلوته در مناطق استان کرمان کشت می شود.
این نوع خرما هم کشیده می باشد و هم رطوبت بالایی دارد و از نظر صادرات اگر بخواهیم بگوییم، نوع مرغوبش برای صادرات بسیار مناسب می باشد.
این خرما از نظر شکلی بسیار شبیه خرمای مضافتی می باشد.
خرمای کلوته بافتی بسیار نرم دارد و شیره ی آن زیاد است.
به همین دلیل شرایط نگهداری و بسته بندی این خرما ویژه می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا باید به نحوی عملیات بسته بندی و نگهداری انجام شود تا خرما در بهترین شرایط برای مصرف در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.
بهترین شرایط برای نگهداری خرمای کلوته در دمای زیر 5 درجه ی سانتی گراد می باشد.
برداشت این خرما از ابتدای شهریور ماه آغاز می گردد.
در مورد نخل خرمای کلوته اگر بخواهید اطلاعاتی داشته باشید باید بگوییم که این نخل بسیار بلند می باشد و خرمای آن به دلیل مزه و طعم بسیار جالب و خوبی که دارد به راحتی در میان مردم جای خود را باز کرده است و به عنوان یکی از خوشمزه ترین خرماها خرید و فروش می شود.
اندازه ی خرما بین 2 سانتی متر تا 4 سانتی متر می باشد و رطوبت آن بین 13 تا 23 درصد متغیر می باشد.
موارد فوق تا حدود زیادی به نوع و جنس خرمای کلوته نیز بستگی دارد.
این خرما گوشت بسیار زیادی دارد و همین طور مواد معدنی و آلی زیادی را در خودش جای داده است و این مورد سبب می شود که فردی که در حال مصرف این خرما می باشد انرژی و مواد معدنی و ویتامین های زیادی را دریافت نماید.

خرید خرما کلوته درجه یک

خرما کلوته صادراتی عنبرآباد

خرمای کلوته با توجه به کیفیت بالایی که دارد و قیمت نسبتا مناسب آن، در بازار داخلی و خارجی طرفداران خاص خود را دارد.
این قضیه به گونه ای می باشد که خرما کلوته یکی از مهم ترین ارقام تجاری و صادراتی ایران به حساب می آید.
این نوع از خرما را در بسته بندی های متفاوت و حتی به صورت فله نیز می توان مورد خرید و فروش قرار داد.
خرماهایی که جهت صادرات از آن ها استفاده می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و در واقع جزو اقلام درجه یک به حساب می آیند که خریداران خارجی حاضر هستند قیمت خوبی را هم در قبال آن پرداخت نمایند.
خرماهای صادراتی در کل شرایط خاصی دارند و ویژگی های منحصر به فردی را دارا هستند که وجود همان ویژگی ها سبب فروش هرچه بیشتر آن خرماها می شود.

خرید خرما کلوته درجه یک از بازار

خرمای کلوته درجه یک را می توان در بازارهای گوناگون پیدا کرد و خریداری نمود.
شرکت های مختلف توزیع و بسته بندی خرما در تمامی طول سال نسبت به جمع آوری و بسته بندی بهترین خرماها با بالاترین کیفیت اقدام می نمایند تا در تمامی فصول بتوانند پاسخگوی مشتریان خود باشند.
خرما را در فصول برداشت به فراوانی می توانند پیدا کنند و قیمت های آن ها بسیار مناسب تر از سایر فصولی است که این خرما را فقط در انبارها پیدا خواهند کرد.
افراد زیادی از این خرما برای مصارف شخصی استفاده می نمایند اما همان طور که متوجه شدید و ما بیان کردیم هر خرما طرفداران خاص خود را دارد و با افراد خاصی سازگار می باشد.
خرید خرما کلوته درجه یک از بازار نیز امکان دارد و این خرید می تواند به صورت فله ای و یا خرده انجام گیرد.

خرید خرما کلوته درجه یک

سایت فروش آنلاین خرما کلیته به قیمت روز

خرما را مانند سایر موارد مصرفی می توان به صورت آنلاین مورد خرید و فروش قرار داد.
شایان ذکر است که شرایط فروش آنلاین بسیار مناسب شده است و با پیشرفت علم و تکنولوژی محیط مناسبی را برای پیشرفت مجموعه های فروش و توزیع باز کرده است.
افراد زیادی به این سبک از خرید روی آورده اند و تمایل زیادی به آن پیدا کرده اند و ترجیح می دهند به جای مراجعه ی حضوری که هم هزینه ی زیادی را برای افراد به همراه دارد و هم زمان زیادی را از آن ها اشغال می نماید، خریدهای خود را به شیوه ی اینترنتی انجام بدهند.
سایت های زیادی برای خرید و فروش خرما راه اندازی شده است که اکثرا به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط هستند و تعدادی هم نمایندگان همان کارخانه های اصلی می باشند.
برای خرید به شیوه ی اینترنتی لازم می باشد که اطلاعات کامل در مورد انواع خرماها و سطح کیفیت آن ها داشته باشید تا به راحتی با مشورتی که با کارشناسان فروش هر مجموعه انجام می دهید خرید خود را ثبت نمایید.

خوبی خرید از طریق سایت های اینترنتی این است که شما می توانید خرما را با توجه به قیمت روز مشاهده نمایید و از طریق سایت های دیگر و استعلام قیمت از آن ها و مقایسه ی قیمت ها اقدام به خرید خرماها نمایید.
در وبسایت های گوناگون از نظر کیفیت و ویژگی ها و مشخصاتی که بیان کرده اند و قیمت آن ها می توانید مقایسات خود را انجام دهید و در نهایت نسبت به خرید خود تصمیم گیری نمایید.
خرید خرما کلوته درجه یک چه برای مصارف داخلی و چه مصارف بازارهای بین المللی از طریق سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نرجس فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09171347651
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com