هیرمانا
یکشنبه , مارس 21 2021
خانه / خرما کلوته / خرمای کلوته کهنوج با قیمت مناسب

خرمای کلوته کهنوج با قیمت مناسب

خرمای کلوته کهنوج با قیمت مناسب و به صورت عمده، در این مرکز فروش مورد عرضه قرار می گیرد و این خرما را می توانید با بالاترین کیفیت ممکن تهیه کنید.

خرمای کلوته کهنوج

خرمای کلوته کهنوج و یا کلیته از جمله خرماهایی است که درمیان سایر خرماها توانسته است از شهرت خوبی برخوردار شود.
خرمای کلوته را در دسته ی خرماهای نیمه مرطوب و یا نیمه خشک قرار داده اند، این مورد در واقع به این دلیل است که شیره ای که در این نوع خرما وجود دارد بسیار متوسط است.
نخلستان های خرما کلوته در سراسر جنوب کشور قرار دارند و تنوع محصولات کلوته بی نهایت زیاد است و هر نوع آن را می توان به یک منطقه از جنوب کشور نسبت داد.
در رابطه با طبع خرمای کلوته می توان گفت که بسیار گرم است به طوری که برای افراد با طبع سرد مفید است و اصلا برای افراد دارای طبع گرم هستند، پیشنهاد نمی شود.

شایان ذکر است که خرمای کلوته در گروه خرماهای نیمه مرطوب است، بنابراین لازم است تا آن را پس از برداشت در سردخانه و انبارهای استاندارد نگهداری کرد تا دچار پوسیدگی و یا خرابی نشوند.

خرمای کلوته کهنوج

اهمیت صادرات خرما کلوته کهنوج

لازم به ذکر است که خرماهای زیادی از سمت کشور ما به سایر کشورها صادر می شوند و همین مسئله سبب می شود تا تمامی تولید کنندگان انواع خرما بر این نظر باشند که می توانند خرماهای تولیدی خودشان را مورد صادرات قرار بدهند.
صادرات هر نوع محصولی مخصوصا خرما که در شهرهای جنوبی کشورمان به فراوانی یافت می شود، از لحاظ اقتصادی برای کشور اهمیت زیادی دارد.
در اصل اگر بخواهیم بیان نماییم، هر چقدر صادرات یک محصول بیشتر باشد، چرخه ی اقتصادی کشور راحت تر می چرخد و شرایط برای افراد مناسب تر خواهد بود.
همین موضوع صادرات شاید به نظر یک کار برای افراد تولید کننده ها تلقی شود اما اگر به صورت جزیی در جریان قرار بگیرید، متوجه خواهید شد که برای خیلی از افراد کار به وجود می آید.
به عنوان مثال کارخانه های بسته بندی در شرایطی قرار می گیرند که از افراد به منظور بسته بندی و ارسال خرما استفاده می کنند.
با توجه به این موارد، صادرات به صورت کلی اهمیت زیادی دارد و چرخه ی اقتصادی کشور را به خوبی هدایت می کند.
خرما کلوته کهنوج هم از این قاعده مستثنی نیست و می توانید درآمد و سود خوبی را از صادرات آن به دست بیاورید.

ویژگی ها و مشخصات خرما کلوته صادراتی

تمامی خرماهای موجود در بازار از ویژگی ها و مشخصات خاصی برخوردارند که با توجه به آن ها می توانند مورد دسته بندی قرار بگیرند.
خرماهای صادراتی از ویژگی های خاصی برخوردارند که عبارت هستند از مواردی همچون گزینه های ذیل:

  • خرمای کلوته صادراتی باید به صورت حبه ای باشد و اصلا و به هیچ عنوان به هم نچسبیده باشند.
  • ماندگاری بسیار بالایی دارند و از کیفیت بسیار خوبی هم برخوردارند.
  • خرماهای صادراتی باید مورد عملیات استرلیزاسیون قرار بگیرند تا به عنوان بهترین نوع خرما مورد خرید و فروش قرار بگیرند.
  • خرمای کلوته کهنوج که جهت صادرات به کار می روند، لازم است تا هیچ گونه لهیدگی و لکه در آن ها وجود نداشته باشد.
  • خرماهای صادراتی از آفات انباری عاری شده اند و هیچ نوع مشکلی نمی توان در آن ها پیدا کرد.
  • همان طور که می دانید خرماهای صادراتی درجه ی کیفی بالاتری نسبت به سایر خرماها دارند و بنا بر همین موارد است که قیمت بالاتری هم دارا هستند.
  • سایز خرمای باکیفیت بالا بین 2.5 تا 3.5 سانتی متر است و لازم است تا در دمای خنک نگهداری شوند که معمولا زیر 5 درجه ی سانتی گراد می باشد.

خرمای کلوته کهنوج

قیمت خرما کلوته در بازارهای داخلی و خارجی

شایان ذکر است که هر خریداری تمایل دارد تا تمامی سفارشات خود را با قیمتی بسیار عادلانه و پایین انجام دهد.
برای این که بتوانید قیمت خرما کلوته کهنوج را با توجه به شرایط و نوسانات بازار به دست بیاورید لازم است تا بدانید بهترین راه برای این کار چه چیزی می باشد.
مسلما در حال حاضر، بهترین روش برای قیمت گیری خرما این است که از طریق آنلاین اقدام شود.
در واقع این کار می تواند بزرگترین دغدغه ی افراد را برطرف نماید تا به راحتی بتوانند نسبت به خرید با هر حجمی اقدام کنند.
شما با استفاده از وبسایت آنلاین ما این امکان را دارید تا علاوه بر این که اطلاعاتی کاملا مفید در رابطه با محصولات به دست می آورید، قیمت آن ها را نیز بر اساس تورم های موجود در دست داشته باشید.
در بازارهای داخلی و خارجی خرما کلوته از قیمت های متفاوتی برخوردار است و این تفاوت قیمت را فقط باید از طریق کارشناسان ما پیگیری نمایید.
قیمت خرما به موارد بسیاری بستگی دارد که از آن جمله می توان به درجه ی کیفی خرما، برند تولید کننده و شهری که خرما در آن پرورش یافته است اشاره کرد.

خرید عمده خرما کلوته کهنوج

یکی از روش های خرید خرما کلوته کهنوج این است که به صورت مستقیم به مراکز تولید و فروش مراجعه شود.
در واقع هرچه بیشتر واسطه و دلال را کمرنگ کنیم، شرایط مناسب تری برای فرد وجود دارد و ثبات اقتصادی و بازار بهتر خواهد بود.
شما به عنوان یک خریدار هرچه بتوانید خرما را به صورت عمده تهیه کنید از قیمت مناسب تری برخوردار است و شرایط خرید برایتان بهتر رقم خواهد خورد.
هرچه حجم خرید شما عمده تر باشد، این امکان برای تولید کننده وجود دارد تا تحت شرایط بهتری، محصولات را به شما بفروشد.
با این اوصاف علاوه بر این که سود بهتر و بالاتری نصیب شما خواهد شد، از دید فروشنده هم شرایط بهتر خواهد بود و وی هم سود بالاتری دارا می شود.
فروشنده ها بیشتر از خریداران تمایل به فروش عمده دارند زیرا می توانند اجناس و محصولات خود را به صورت یکباره به فروش برسانند و سود خوبی را به دست بیاورند.
در خریدهای خود این نکته را همیشه مد نظر قرار بدهید که هرچیزی را در هر حجمی که تهیه می کنید اگر به صورت نقدی مبلغش را پرداخت کنید، فروشنده برایتان شرایط خاصی را در نظر خواهد گرفت در حالی که هرچه پرداختی هایتان به سمت قسطی و یا نسیه باشد، این امکان برایتان محدودتر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما کلیته مرغوب کهنوج

فروش عمده خرما کلیته مرغوب کهنوج

خرما کلیته مرغوب کهنوج به صورت عمده و کاملا باکیفیت، در بسته بندی های ویژه …